Библиотека » КГУ "Гимназия №130 им.И.Жансугурова"
Интеллектуальная игра "Кто? Где? Когда?"
Интеллектуальная игра "Кто? Где? Когда?"
Цели: - расширить кругозор учащихся, обогатить новыми знаниями, полученных в процессе игры - развивать логическое мышление, навыки работы в группе - формирование социальной активности подростков, воспитание культуры общения Задачи: активизация познавательной деятельности учащихся развитие навыков работы в команде     применение полученных знаний в нестандартных ситуациях, формирование умения анализировать, обобщать, делать выводы формирование четкого представления о межпредметных связях.
«Тәуелсіздік –тұғырым» атты конференция
«Тәуелсіздік –тұғырым» атты конференция
14.12.2020 мектеп кітапханашылары Кумекова Г.А мен Оспанова А. Тәуелсіздік күніне арналған, онлайн конференция өткізді. Сабақтың мақсаты: - Оқушыларға қазақ халқының ғасырлар бойы басынан өткен қиыншылықтарын айта келіп, осы қиын зұлмат жылдары елінің азаттығын, еркіндігін аңсаған ұлт зиялыларына тоқталу. Желтоқсан көтерілісінің сипатын насихаттай отырып, Желтоқсан құрбандарын мәңгі есте сақтау. - Желтоқсан көтерілісін көзбен көрген, тарихи оқиғаға куә болған адамдармен кездесе отырып, жас
1 желтоқсан - Елбасы күні
1 желтоқсан - Елбасы күні
1 желтоқсан - Елбасы күніне арналған мерекеге орай "І.Жансүгіров атынағы №130 гимназия" КММ кітапханашылары онлайн конференция өткізді Мақсаты: а) Жас ұрпаққа Елбасының сан қырлы талант иесі, құдіретті тұлға екенін таныту. ә) Елімізге еңсе тіктетіп, мемлекетімізді мығымдап берген, халқымызды әлемге танытып, алаш баласының абыройын асқақтатып Елбасының кісілік келбетін меңгеру. б) Елін сүйген, елі сүйген Елбасынан үлгі алуға тәрбиелеу.
План мероприятий по реализации проекта "Читающая школа"
План мероприятий по реализации проекта "Читающая школа"
План мероприятий по реализации проекта "Читающая школа" на 2021-2021 учебный год